Suni Çim Halılar

Suni Çim Halı

Çim halılar, günümüzde müstakil ev kültürünün neredeyse yok olduğu noktada yaşam alanlarımızı renklendirme/yeşillendirme anlamında güzel bir imkan sunmaktadır. Evimiz, iş yerimiz gibi yaşam alanlarımızda kendimizi yeşilin içindeymişiz gibi hissettirecek bir görünüm sunmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan suni çim halılar, farklı renk tonlarıyla hem göz zevkinize hitap edecek hem de dekorasyonunuza uyum sağlayacak seçenekler sunacaktır.

Suni çim halı malzemesi nedir?

Suni çim halı, ham madde olarak plastikten üretilen bir üründür. Kullanılacağı bölgede sorunsuz durabilmesi adına kaymaz taban bir yapıya sahiptir.

Çim halılar nerelerde kullanılır?

Çim halıların kullanım alanları oldukça geniştir. Balkon, bahçe, kapı önü gibi birçok alanda kullanıma uygundur. Yeşile uzak kaldığımız şehir hayatında, yaşam alanlarımızı renklendirmek için ilk başvurduğumuz ürünlerin başında gelmektedir.
Bununla birlikte halı saha halısı veya halı saha çimi olarak da isimlendirilen çim halıların bir diğer kullanım alanı da halı sahalar ve stadyumlardır. Suni çim kullanılan statlarda da tercih edilen çim halılar, doğal görünümleri sayesinde yapay bir malzeme olmasına rağmen aynı canlılığı sağlamaktadır.

Çim halı kullanmanın avantajları nelerdir?

Çim halılar kullanım açısından birçok avantaj sağlamaktadır. En önemli avantajlarından biri de hiç şüphesiz yapay olmaları sebebiyle bakıma ihtiyaç duymamalarıdır. Suni çim halılar veya diğer bir adıyla yapay çim halılar kullanıldıkları zeminde yağmurdan veya olumsuz hava koşullarından da etkilenmemelerinden dolayı çok fazla tercih edilmektedirler. Özetlemek gerekirse; çim halılar kesme biçme gibi bakım gerektirmez, sulama istemez ve olumsuz hava şartlarında bozulmaz. Uzun ömürlü ve zahmetsiz bir şekilde kullanılabilir.

Çim halı fiyatları hakkında

Çim halılar metrekare hesaplamasına göre fiyatlandırılmaktadır. Kullanacağınız alanın büyüklüğü küçüklüğüne göre ve kalınlığına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çim halılar 7 mm çim halı, 20 mm çim halı, 30 mm çim halı, 35 mm çim halı ve 60 mm çim halı gibi farklı kalınlıkta kategorize edilmiştir. 65 mm çim halılar genel olarak çok geniş alanlarda ve halı saha halısı olarak kullanılmaktadır. Diğer kalınlıktaki çim halılar ise ev ve iş yeri gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Zemin Burada, size en kaliteli çim halıları en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Kapatma Sepetim
Kapatma İstek listesi
Recently Viewed Close
Kapatma

Kapatma
Navigasyon
Kategoriler

Hemen Ara

Whatsapp'tan Teklif Al