Hakkımızda

çok daha fazlası için

Her şeyden önce size güvenli ve memnuniyet duyacağız bir alışveriş sunuyoruz.

Bununla birlikte sipariş öncesinde olduğu gibi sipariş sonrasında da tüm sorularınıza yanıt verebilmek adına müşteri desteği sunmaktayız.

Zemin Burada ismi, sadece bir marka değildir. Bunu sunduğumuz ürün gruplarının çeşitliliğiyle göstermekteyiz.

Pvc zemin kaplama ürünleri (kaymaz pvc, konut tipi pvc, heterojen pvc, homojen pvc, plank ve karo pvc), parça ve bukle halılar, çim halılar, kıvırcık paspas, nem alıcı paspas gibi birçok farklı ürün grubunu siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 

Hakkımızda

Doğru zeminlere doğru çözümler prensibiyle 2000 yılında başlayan ticaret hayatımızda, tasarımdan başlayıp uygulamayla devam eden süreci, yaptığımız işe olan inancımızla bugünlere getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. ISO 9001, ISO 14001 ve CE Standartlarına sahip geniş ürün yelpazemiz, hizmet sektöründe kazandığımız tecrübe ile birleşerek siz müşterilerimize istekleriniz ve memnuniyetiniz doğrultusunda hizmet sunmamızı sağlar.

Zemin Burada olarak müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik en doğru ürünleri sunma gayretindeyiz. Ticaret hayatımızı zeminburada.com web sitemiz üzerinden devam ettirdiğimiz gibi ürünleri bizzat görerek temin etmek isteyen müşterilerimizi depomuzda ağırlamaktayız. Uygun fiyat yüksek kalite prensibiyle çıktığımız bu yolda en hassas olduğumuz konu, müşterilerimizin memnuniyetidir.

Zemin Burada

Zemine dair aradığınız her şey burada…

Kapatma Sepetim
Kapatma İstek listesi
Recently Viewed Close
Kapatma

Kapatma
Navigasyon
Kategoriler

Hemen Ara

Whatsapp'tan Teklif Al